قیمت انواع فیلتر شنی فلزی / گالوانیزه / فایبرگلاس

لیست قیمت فیلتر شنی

قیمت فیلتر شنی فایبرگلاس FRP
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۲۶ گزیده اخبار فیلتر شنی CTR
تعداد بازدید:۳۱۱
لیست قیمت فیلتر شنی مجموعه‌ای از قیمت گذاری انواع صافی‌های شنی می‌باشد،این لیست بر اساس پارامترهایی هزینه کلی جهت خرید یک فیلتر شنی را معین می‌کند. تعیین قیمت یک دستگاه فیلترشنی بر اساس متریال بدنه، اندازه قطر، ارتفاع، ضخامت ورق صافی شنی، رنگ و نوع پوشش آن انجام می‌شود. از این تجهیزات در تصفیه آبهای صنعتی، چاه‌ها، رودخانه‌ها، استخر، آبیاری کشاورزی و پاکسازی نهایی فاضلاب‌های صنعتی استفاده می‌گردد. همچنین در استخرهای پرورش ماهی برای بهسازی آب، حذف بو، باکتری،سموم،کلر و طعم در صورت داشتن کربن فعال کاربرد دارد. در ادامه شرکت فیلتر شنی CTR با عوامل موثر بر افزایش یا کاهش لیست قیمت خرید فیلتر شنی فایبرگلاس،گالوانیزه و فلزی، استخری،استیل،آشنا خواهید شد.
لیست قیمت فیلتر شنی

لیست قیمت فیلتر شنی بر اساس گرید متریال بدنه فیلتر شنی، ضخامت ورق، نوع نازل تعیین و شامل انواع لیست قیمت صافی شنی استیل، فلزی و فایبرگلاس می‌گردد. تعیین قیمت یک دستگاه فیلترشنی بر اساس متریال بدنه، اندازه قطر، ارتفاع، ضخامت ورق صافی شنی، رنگ و نوع پوشش آن انجام می‌شود. از این تجهیزات در تصفیه آبهای صنعتی، چاه‌ها، رودخانه‌ها، استخر، آبیاری کشاورزی و پاکسازی نهایی فاضلاب‌های صنعتی استفاده می‌گردد. همچنین در استخرهای پرورش ماهی برای بهسازی آب، حذف بو، باکتری،سموم،کلر و طعم در صورت داشتن کربن فعال کاربرد دارد. در ادامه شرکت فیلتر شنی CTR با عوامل موثر بر افزایش یا کاهش لیست قیمت خرید فیلتر شنی فایبرگلاس،گالوانیزه و فلزی، استخری،استیل،آشنا خواهید شد.

قیمت فیلتر شنی فایبرگلاس FRP

فیلتر شنی فایبرگلاس از عدم زنگ زدگی، اکسید شدن در برابر رطوبت به علت مقاومت بالا برخورد دار است. فیلترهای شنی فایبرگلاس مناسب جهت استفاده در صنایع نساجی و پتروشیمی، استخرهای شنا، تصفیه‌ خانه‌های فاضلاب صنعتی و بهداشتی هستند. فیلترهای شنی فایبرگلاس اغلب وارداتی می‌باشند، شامل برندهای ایمکس و هایوارد بوده که از لحاظ لیست قیمت با یکدیگر تفاوت دارند. به همین علت هزینه پرداختی برای آنها در ظرفیت‌های بالا با فیلتر شنی گالوانیزه برابری می‌کند. در واقع مخزنی که برای مدل فایبرگلاس به کار برده می‌شود از خارج وارد میگردد و در داخل کشور تنها مونتاژ آن صورت می‌گیرد.

هر چه ابعاد و ظرفیت سفارش شده برای تولید صافی شنی فایبرگلاس بالاتر باشد. به همان میزان سیلیس، کربن، آنتراسیت به کار رفته در تولید آن بیشتر شده و افزایش هزینه را به دنبال دارد. علاوه بر آن مخزن بزرگ‌تری خواهد داشت و متریال بیشتری را برای ساخت باید به کار برد. تمامی این عوامل موجب افزایش نرخ‌ها در لیست قیمت فیلتر شنی فایبرگلاس می‌گردد.

قیمت فیلتر شنی فایبرگلاس / قیمت خرید فیلتر شنی گالوانیزه و استیل

لیست قیمت فیلتر شنی گالوانیزه فلزی

برای ساخت و تولید فیلترشنی تصفیه آب فلزی گالوانیزه از صفحات گالوانیزه گرم استفاده می‌شود و پارامترهای زیادی لیست قیمت فیلتر های شنی گالوانیزه فلزی را تکان می‌دهند. مواردی همچون فشار مورد احتیاج برای آب مصرفی، طرز جوشکاری، ضخامت ورقه‌های به کار برده شده در طراحی تعیین کننده هزینه پرداختی جهت دستگاه صافی شنی فلزی هستند. عوامل دیگری هم همانند متریال شیر کنترلی و مدل فلنچ  هم نیز در استعلام قیمت یک فیلتر شنی گالوانیزه تاثیر دارد. فلنچ‌ها در این مدل دستگاه در دو شکل تولید شده یکی فلنچ دستی و دیگری به نام آدم رو شناخته می‌شود. نوع دستی آن تنها فقط با دست امکان تعمیر یا تعویض قطعات در آن وجود دارد. در فلنچ آدم رو سرویس قطعات و تعویض آنرا میتوان با ورود نیروی انسانی به داخل فیلتر انجام داد به همین علت لیست قیمت بالاتری را دارا است.

تجهیزات تصفیه آب فیلتر شنی گالوانیزه در مقایسه با انواع فایبرگلاس از تحمل فشار بیشتری برخورددار میباشد. همچنین اگر لیست قیمت خرید فیلتر شنی گالوانیزه را با FRB مقایسه کنید به این موضوع پی خواهید برد که بهای نسبتا پایین‌تری دارد.

لست قیمت فیلتر شنی کربن استیل

فیلتر شنی تصفیه فاضلاب با مخزن کربن استیل نسبت به مدل‌های دیگر همانند: فایبرگلاس، فلزی،بتنی و... قیمت بیشتری را دارا است. چرا که خواصی همچون آنتی باکتری بودن، مقاومت بسیار، عمر مفید و عدم اکسایش دارد. همچنین به دلیل اینکه نور نمیتواند از استراکچر استیل  عبور نماید موجب گشته که هیچ جلبکی در داخل آن تشکیل نشود. صفحات استیل هر چه ضخامت بیشتری داشته باشند از لیست قیمت بالاتری برخورددار هستند. ورقه‌های استیل در مقایسه با گالوانیزه واکنش خیلی کمتری در برابر رطوبت هوا از خود نشان می‌دهند.

شرکت فیلتر شنی ctr با نام تجاری گروه کارخانجات CTR طراح و تولید کننده انواع فیلترهای شنی با قیمت و کیفیت متناسب می‌باشد. جهت خرید فیلترشنی و راهنمایی بیشتر می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس برقرار نمایید. یا به طور آنلاین لیست قیمت خرید فیلتر شنی با مراجعه به سایت مشاهده کنید. برای استعلام قیمت و خرید سیلیس فیلتر شنی کلیک نمایید.

قیمت انواع فیلتر شنی فلزی و فایبرگلاس FRP

استعلام هزینه یا بهای فیلترهای شنی دسته دوم

هنگام استعلام جهت خرید یک دستگاه فیلتر شنی دسته دوم باید به گرید آن توجه کرد. اگر صافی شنی از نوع گالوانیزه و استیل باشد پس از طی زمانی به علت فلز بودن و دائم در معرض رطوبت آب قرار گرفتن دچار فرآیند پوسیدگی می‌گردد. این در حالی است که فیلترشنی فایبرگلاس همچین معضلی را دارا نمیباشد. هنگام خرید فیلتر دسته دوم لازم است به مواردی از قبیل متریال سازنده، درصد خوردگی و اکسایش دقت نمود مخصوصا اگر جنس آن از فلز باشد رعایت این نکات بسیار ضروری است. اگر دستگاه دچار پوسیدگی باشد خرید و هزینه کردن برای آن هیچ ارزشی ندارد. چرا که اگر صفحات دچار پوسیدگی باشد قابل تعمیر نبوده پس سرمایه گذاری برای آن کاملا بیهوده می‌باشد.

بنابر دلایلی که گفته شد خرید فیلتر شنی دسته دوم اگر از نوع فایبرگلاس باشد بهتر است. چنانچه چند قطعه خراب داشته باشد امکان تعمیر یا نعویض آن وجود دارد و لیست قیمت کمتری را در مقایسه با فیلتر شنی نو خواهد داشت. به عنوان مثال اگر شیر، نازل، فلنچ، سیلیس و... در آن اشکال داشته باشد با تعویض قابل استفاده ‌میباشد. پس با بررسی چند قطعه و احیای آن در دستگاه تصفیه آب دسته دوم از هزینه اضافی برای خرید فیلترشنی نو جلوگیری می‌کنیم. از نکات مهمی که هنگام استعلام قیمت فیلتر شنی استفاده شده اهمیت داشته سالم بودن مخازن است.

دیگر عوامل تاثیرگذار بر کاهش یا افزایش خرید صافی شنی

  1. متریال نازل یا افشانک: نازل‌ها در دو جنس نازل پلاستیکی فیلتر شنی و برنجی ساخته می‌شوند. که افشانک با متریال برنجی دوام و قیمت بیشتری در مقایسه با جنس پلاستیکی دارد.
  2. نوع شیر: شیرهای نصب شده در صافی‌های شنی میتواند دستی یا اتوماتیک باشد که لیست قیمت خرید فیلتر شنی با شیر اتومات بالاتر است.
  3. مخازن: مخزن‌های به کار برده شده در فیلترهای شنی در دو شکل ته باز و بسته طراحی می‌گردند. که مخزن‌های ته باز راندمان کاری بهتری و نحوه جای گذاری راحت تری دارند. به همان علت قیمت فیلترشنی ته بسته گران‌تر از نوع ته باز آن می‌باشد.
  4. کربن فعال: اگر در صافی‌های شنی کربن فعال به کار برده شود بهای بیشتری را در برمی‌گیرد. چنانچه گرید از مدل سوئدی باشد بسیار پر هزینه‌تر میباشد. چرا که قدرت جذب مواد بالایی را دارا بوده و کلر را نیز تصفیه می‌نماید. به کار گیری کربن فعال و آنتراسیت جهت حذف بو، رنگ، ترکیبات آلی، باکتری، سموم و طعم است. استفاده از آنها در دستگاه افزایش قیمت لیست فیلتر شنی را به همراه خود دارد.
  5. همچنین عواملی مثل: برند سازنده، کیفیت در تولید و ساخت، مونتاژ کاری از موارد تاثیرگذار در بهای صافی شنی محسوب می‌شود.