دسترسی سریع

شرکت فیلتر شنی

شرکت فیلتر شنی


شرکت فیلتر شنی (filter sheni) سازنده انواع صافی شنی در سه نوع صنعتی،استخری و خانگی همچنین طراحی و تولید انواع سختی گیر رزینی و فیلتر شنی با نشان استاندارد ملی ایران است.فیلتر هایی که در این کارخانه تولید میشود عموما برای کاهش و حذف سختی آب میباشد.املاح معدنی و اجسام خارجی در سیال باعث خسارات سنگین به مبدل‌های تیوب شیت و کل مدار کارخانه میشود.بنابراین وجود فیلترهای شنی در یک واحد صنعتی الزامی بوده و موجب پیشرفت فرایند خنک سازی سیکل میگردد.این صافی ها با جدا سازی املاح غیر ضروری راندمان یک مدار خنک کاری را بالا میبرند.استفاده از فیلتر شنی سبب کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری  تاسیسات و افزایش طول عمر برای دیگر دستکاه‌های مجاور میشود.با این وجود انتخاب یک فیلتر مناسب نیازمند محاسبه و طراحی دقیق است و باید با کارشناسان شرکت فیتر شنی مورد مشاوره قرار بگیرد.


فیلتر شنی چیست؟

یکی از بهترین روش‌های پاکسازی آب، حذف مواد جامد مانند: پلاستیک،جلبک و غیره با استفاده از فیلترهای شنی میباشد.این فیلترها مخازنی هستند که عموما از متریال فایبرگلاس،بتن و گالوانیزه تولید شده و به اشکال دایره‌ای و مربعی و استوانه‌ای هستند.برای  تصفیه آب صنعتی از موادی مانند شن،ماسه و سیلیس بهره میگیرند که در انواع این فیلترها موجود است.کاربرد صافی شنی درواقع برای پاکسازی آب در حد 50 میکرون است و برای حذف یون‌ها از سیال باید از سختی گیر رزینی استفاده نمایید.

  • محل نصب فیلتر شنی

برای نصب و راه اندازی یک صافی شنی باید آن را در ابتدای مسیر سیال قرار دهید تا آب آلوده اول از این فیلتر عبور نماید.شرکت فیلتر شنی با کادری مجرب پس از خریداری کارفرما در کمتر از 48 ساعت صافی‌های شنی تولید شده را در مکان مناسب نصب و راه اندازی می نماید.


انواع فیلترهای شنی چیست؟

شرکت فیلتر شنی به عنوان طراح داخلی و اولین تولید کننده بومی صافی‌های شنی توانسته سه گونه متفاوت را به مرحله تولید برساند. صافی شنی در این کمپانی به سه دسته کلی تقسیم می‌شود که در ادامه به توضیح هر یک میپردازیم:

  • فیلترهای آهسته یا آرام کار

عملکرد در این نوع باید متناسب با جریان آب به آرامی انجام شود که موجب حذف بهتر و پاکسازی بیشتر سیال میشود.از این فیلترها برای حذف رنگ در آب و رسوبات اغلب استفاده می‌شود که بسیار در این امر پر بازده هستند.فیلترهای شنی آهسته قادر به جلوگیری و ورود جامدات مضر در سیستم بوده و کاربرد بالایی دارند.

  • صافی‌های شنی سریع

اینگونه فیلترها مناسب واحدهای تحت فشار با سرعت حرکت سیال سریع هستند.از فیلترهای تند اغلب در صنایع بزرگ مانند کارخانه‌جات الکل سازی و فولاد بهره میگیرند که به سیستمی به شکل موازی دارند.صافی شنی سریع جایگیری کمی داشته و میتوان آن را متناسب با فضای محیط طراحی کرد.جنس بدنه فیلتر از فایبرگلاس و استیل ساخته شده که قابلیت اسید شویی را به خود اضافه نموده است.

  • فیلترهای شنی با فشار کار بالا

در مهندسی آن باید آب به صورت یکنواخت توزیع گردد همچنین سرعت نسبی سیال متداول طراحی شود.با توجه به اندازه شن میتوانید ذرات معلقی که بیشتر از 40 میکرون هستند را با صافی شنی تحت فشار حذف نمایید.

انواع فیلتر شنی در شرکت فیلتر شنیدیگر تولیدات شرکت فیلتر شنی چیست؟

این کارخانه توانسته در مدت زمانی کوتاه در حوزه تصفیه آب به ساخت محصولاتی مانند:سختی گیر رزینی،صافی شنی،مخزن Ro دست یابد.همچنین توانسته‌ایم بخش عظیمی از قطعات را در زمینه پاکسازی سیال برای عموم مشتریان خود تامین نماییم.شرکت فیلتر شنی کلیه تجهیزات مرتبط با دستگاه‌های نام برده را با برندهای مختلف با نازلترین قیمت تامین میکند.تولیدات این کمپانی در راستای حذف جامدات و سختی آب بوده و میتوان عنوان کرد هر گونه آبی توسط دستگاههای شرکت فیلتر شنی قابل تصفیه میباشد.


ضمانت نامه شرکت فیلتر شنی

ضمانت نامه یا همان کارت گارانتی تضمین کیفیت محصول است و میتوانید درصورت خرابی فیلتر با شرکت تماس گرفته و درخواست قطعه معیوب را ثبت نمایید.ضنامت نامه دارای 24 ماه مهلت استفاده است و هیچگونه غید و شرطی برای دریافت خدمات وجود ندارد.کارت طلایی همزمان با خروج دستگاه و ثبت کد استاندارد فیلتر شنی برای کارفرما ارسال میشود.تاریخ شروع ضمانتنامه همزمان با بارگیری صافی شنی ثبت میگردد.


کاربرد فیلترهای شنی چیست؟

از فیلترهای شنی در تمامی صنایع میتوان استفاده نمود کاربرد اصلی آنها پاکسازی و حذف جامدات موجود در آب است.صافی شنی در استخرها،تصفیه آب خانگی،پاکسازی آب کشاورزی و جداسازی اجسام خارجی از مایع در کارخانه‌جات صنعتی کاربرد دارد.برای جداسازی عملکرد فیلتر میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • استخر

در تمامی استخرها فارغ از عمومی و خصوصی بودن نیازمند فیلتر شنی هستند.زیرا در این مکان به علت رعایت نکات بهداشتی آب باید کاملا تصفیه و پاک باشد.هر سه نوع فیلترهای شنی در استخر کاربرد داشته و در تمام آنها به منظور بالا بردن راندمان پمپ هوا نصب میگردد.اما فیلتر را جریان آرام و کند در استخرها بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

اجزای قطعات فیلتر شنی

۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۸ گزیده اخبار فیلتر شنی
اجزای قطعات فیلتر شنی در واقع تشکیل دهنده استراکچر یا ساختار صافی شنی هستند که عملکرد هر کدام از قطعات تاثیر مستقیم بر راندمان فیلتر شنی دارد. این مدل تجهیزات موثرترین مکانیزم را جهت جدا سازی املاح معلق آب‌ها بین قطر ۶۰ تا ۱۰۰ میکرون را دارا است. ذرات ناخالص مشمول انواع پلانکتون‌ها، مواد عالی، باکتری‌ها، گل، ذره‌های حاصل از خوردگی، رنگ و... می‌شوند. فیلترشنی در اصل نوعی مخزن محسوب شده که اجزای اصلی آن از یک شیر ورودی و خروجی، نازل‌ها، شن و سیلیس‌ها تشکیل می‌گردد. فیلترهای شنی هر کدام در سه دسته کند (آرام)، تند ثقلی و یا تند تحت فشار قرار می‌گیرند. در ادامه با نحوه عملکرد هر کدام از اجزای قطعات فیلتر شنی آشنا خواهید شد.

لیست قیمت فیلتر شنی

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۸:۲۶ گزیده اخبار فیلتر شنی
لیست قیمت فیلتر شنی مجموعه‌ای از قیمت گذاری انواع صافی‌های شنی می‌باشد،این لیست بر اساس پارامترهایی هزینه کلی جهت خرید یک فیلتر شنی را معین می‌کند. تعیین قیمت یک دستگاه فیلترشنی بر اساس متریال بدنه، اندازه قطر، ارتفاع، ضخامت ورق صافی شنی، رنگ و نوع پوشش آن انجام می‌شود. از این تجهیزات در تصفیه آبهای صنعتی، چاه‌ها، رودخانه‌ها، استخر، آبیاری کشاورزی و پاکسازی نهایی فاضلاب‌های صنعتی استفاده می‌گردد. همچنین در استخرهای پرورش ماهی برای بهسازی آب، حذف بو، باکتری،سموم،کلر و طعم در صورت داشتن کربن فعال کاربرد دارد. در ادامه شرکت فیلتر شنی CTR با عوامل موثر بر افزایش یا کاهش لیست قیمت خرید فیلتر شنی فایبرگلاس،گالوانیزه و فلزی، استخری،استیل،آشنا خواهید شد.

قیمت سیلیس فیلتر شنی

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۸:۱۳ گزیده اخبار فیلتر شنی
در این مقاله به قیمت سیلیس فیلتر شنی یا بها و هزینه نهایی انواع شن صافی شنی، خرید و فروش آن، نحوه ریختن و قیمت سنگ سیلیس فیلتر شنی استخر می‌پردازیم. انواع سیلیس فیلتر شنی عبارتند از شکری، درشت، ریز و متوسط که دارای دو گرید مرغوب همدان و گناباد می‌باشد. سیلیس لایه های شنی بوده که در تصفیه آب مواردی نظیر استخر، وظیفه حذف ذرات معلق تا قطر ۵۰ میکرون را برعهده دارد. در توضیح این ماده باید اشاره کرد که یکی از فراوان ترین ترکیبات عنصری در طبیعت، با ترکیب سیلیسیم دی اکسید می‌باشد. سیلیس های به کار رفته در دستگاه تصفیه آب شنی، دارای چهار درجه کیفی شامل: ممتاز، درجه یک، دو و آمورف می‌باشد. شرکت فیلتر شنی CTR تامین کننده انواع سیلیس مرغوب برای مصارف انواع صافی های شنی در ایران میباشد.

فیلتر شنی استخر و جکوزی

۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۱ گزیده اخبار فیلتر شنی
فیلتر شنی استخری جکوزی از انواع دستگاه تصفیه آب است که جهت پاکسازی، تصفیه و بالابردن کیفیت آب استخر و جکوزی فیلتر یا صافی شنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در هنگام خرید فیلتر سیلیسی استخری و جکوزی باید به نوع فیلتراسیون، برند و مدل ان توجه کرد. برای مثال جهت ضد عفونی کردن و باکتری زدایی از جریان آب بایستی از یک لایه کربن فعال در ساخت فیلتر شنی استخری جکوزی استفاده کرد. لایه های سیلیسی درشت، متوسط و شکری جهت جداسازی املاح معلق نظیر گل و لای در هنگام طراحی صافی شنی به کار برده می‌شوند. در این مقاله به نحوه قیمت گذاری، استعلام قیمت خرید فیلتر شنی استخر، فایبرگلاس، گالوانیزه، دست دوم، فولادی، محاسبه ظرفیت دستگاه تصفیه آب شنی، راهنمایی نصب انواع آن و  مقایسه برند های ایمکس و هایوارد خواهیم پرداخت.

ساخت فیلتر شنی تصفیه آب

۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۰ گزیده اخبار فیلتر شنی
ساخت فیلتر شنی تصفیه آب شامل مراحلی است که برای تولید دستگاه فیلتر شنی جهت تصفیه ذرات آب صورت می‌گیرد ساخت این تجهیز موثرترین روش در پاکسازی می‌باشد. صافی شنی مناسب‌ترین سیستم جهت از بین بردن آلودگی‌ها و ضد عفونی کننده آب محسوب می‌شود. تولید استراکچر فیلترشنی تصفیه آب استوانه‌ای شکل میباشد که درون ستون‌های آن با شن و آنتراسیت پر میگردد. ساخت فیلتر شنی تصفیه آب باید کاملا اصولی باشد و تمام پارامترها در آن رعایت گردد. از انواع فیلترهای شنی میتوان به صافی شنی فلزی، گالوانیزه، فایبرگلاسFRP، استیل، بتنی و دیاموتی اشاره کرد.

نازل پلاستیکی فیلتر شنی

۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۹ گزیده اخبار فیلتر شنی
نازل پلاستیکی یا پلیمری فیلتر شنی در واقع یکی از قطعات مهم در صافی شنی می‌باشد که وظیفه هدایت سیستم توزیع آب را در فیلتر شنی بر عهده دارد. بسیاری از صنعتگران در حال حاظر با چگونگی عملکرد نازل در تجهیزات صنعتی نظیر ایرواشر، کندانسور و کولینگ تاور آشنایی دارند. افشانک ها با ایجاد تلاطم و شکست جریان آب، باعث اسپری شدن آب می‌شوند. از این رو به آنها دوش پاشش آب فیلتر شنی اطلاق می‌گردد. همچنین نازل پلاستیکی یا پلیمری قیلتر شنی سبب جلوگیری از ورود ذرات درشت معلق به درون دستگاه می‌شود. صافی شنی درواقع مخزنی تحت فشار است که به وسیله چندین لایه فیلتراسیون، ذرات با اندازه بین ۴۰ الی ۱۰۰ میکرون را حذف می‌کند. در این مقاله به توضیح سوالات زیر خواهیم پرداخت: